wyszukiwanie zaawansowane
» O firmie

O firmie

Nasz sklep istnieje od 2002 roku.
W naszej ofercie znajdują się produkty oraz rowery najlepszych firm branży rowerowej takie jak Scott, Author, Kellys, Kross, i wiele innych.
Sukces naszego sklepu tkwi w ludziach którzy tu pracują. Niektórzy z nas zdobywali doświadczenie w pierwszych powstających serwisach i sklepach rowerowych w Polsce .W odróżnieniu od całej reszty sklepów wyróżnia nas fakt, iż sami jesteśmy zapalonymi rowerzystami co powoduje że, „na własnej skórze” testujmy sprzęt, po to by nie sprzedawać efektownych bubli. Cenimy klientów oraz ich indywidualne potrzeby, dlatego też doradzamy w kwestii doboru sprzętu oraz jego serwisowania, tak aby posłużył nie tylko jeden sezon a przy okazji nie stał się powodem zubożenia Twojego portfela.
Serwis Rowerowy
Coś nie działa całkiem dobrze? Wszystkie rowery od czasu do czasu wymagają przeglądu serwisowego . Potrzebujesz wyregulować przerzutki lub hamulce, wymienić pękniętą szprychę?Wycentrować koło. Chciałbyś zrobić ogólny przegląd czy kompleksowy serwis aby rower wyglądał oraz działał jak nowy? Zapraszamy do nas. Nasze doświadczenie, wiedza i szkolenia pozwalają nam wykonać zlecenie serwisowe z jak najlepszą jakością usług. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email roweromania.com@interia.pl lub telefonicznie pod numerem 24 254 20 90.

 

sklep stacjonarny czynny:

pn-pt  9:00 - 17:00

sob 9:00 - 14:00

 Nasz adres:

 

Sklep Rowerowy i Serwis

Barlickiego 9

99-300 Kutno
woj. łódzkie

 

konto bankowe
BGŻ BNP PARIBAS

88 2490 0005 0000 4530 3348 8330


Przejdź do strony głównej